Narty White Holiday

Prawdziwa zima w prawdziwie górskim obliczu!

Szklarska Poręba to największy ośrodek narciarstwa biegowego w Polsce, znajduje się tutaj ponad 100km tras tworzących pętlę w kształcie listka koniczyny. Każdy niezależnie od swoich umiejętności z pewnością znajdzie dla siebie trasę. Dla narciarzy i snowboardzistów jest kompleks narciarski Ski Arena Szrenica w której jest ponad 12 km tras o zróżnicowanym stopniu trudności, 3 koleje linowe oraz 5 orczyków.

White Holiday

Piesze wycieczki White Holiday

Mieścimy się tuż przy szlaku na Wysoki Kamień 1058 m n.p.m. ze szczytu rozciąga się wybitnie bogaty widok na Karkonosze, Góry Izerskie, Góry Kaczawskie oraz Rudawy Janowickie.

Aby podziwiać Wodospad Kamieńczyka wystarczy od nas 45 minut spacerem. Równie blisko znajduje się słynny Zakręt Śmierci. Warto również się wybrać nad Wodospad Szklarki.

White Holiday

Rowery White Holiday

Od tras rekreacyjnych, aż po szlaki podnoszące poziom adrenaliny. Dla turystów, którzy przybędą w Góry Izerskie bez roweru, są udostępnione wypożyczalnie sprzętu sportowego, które zapewniają również pełny serwis. Znajduję się tutaj 12 tras rowerowych mających zróżnicowany poziom trudności.

Przez Szklarską Porębę przebiega Euroregionalny długodystansowy szlak rowerowy "Liczyrzepa" ER-2 z Zittau do Mieroszowa, z którego można podziwiać całe Sudety.

White Holiday

Inne atrakcje

Polecamy atrakcje w regionie:

Dinopark, Esplanada, IQlandia, Muzeum Miejskie, Termy Cieplickie,
Krucze Skały, Rezerwat Krokusów, Złoty Widok, Wystawa Lego, Huta Julia.