White Holiday
Stworzony dla Ciebie

WHITE HOLIDAY White Holiday

Myślą przewodnią w trakcie tworzenia White Holiday było stworzenie komfortowych i eleganckich miejsc do wypoczynku. Stworzone przez nas domki i apartamenty zapewniają komfort wszystkim miłośnikom górskiej natury. Wypoczynek tutaj będzie czystą przyjemnością, a urokliwe otoczenie gór, łąk oraz lasów sprawią, że szybko zatęsknicie za tym miejscem.  

ODETCHNIJ - zasługujesz na odpoczynek!

Zapraszamy do naszej Białej Doliny.

zobacz więcej
White Holiday

Atrakcje White Holiday

Mieścimy się tuż przy szlaku na Wysoki Kamień 1058 m n.p.m. ze szczytu rozciąga się wybitnie bogaty widok na Karkonosze, Góry Izerskie, Góry Kaczawskie oraz Rudawy Janowickie. Aby podziwiać Wodospad Kamieńczyka wystarczy od nas 45 minut spacerem. Równie blisko znajduje się słynny Zakręt Śmierci. Warto również się wybrać nad Wodospad Szklarki.

Od tras rekreacyjnych, aż po szlaki podnoszące poziom adrenaliny. Dla turystów, którzy przybędą w Góry Izerskie bez roweru, są udostępnione wypożyczalnie sprzętu sportowego, które zapewniają również pełny serwis. Znajduję się tutaj 12 tras rowerowych mających zróżnicowany poziom trudności.

zobacz więcej
White Holiday

Zima w górskim obliczu

Szklarska Poręba to największy ośrodek narciarstwa biegowego w Polsce, znajduje się tu ponad 100km tras tworzących pętlę w kształcie listka koniczyny. Każdy niezależnie od swoich umiejętności znajdzie dla siebie trasę.

zobacz więcej

ZOBACZ DOMKI

Domek

od 300 Rezerwuj

Apartament

od 250 Rezerwuj
Akceptujemy Bony Turystyczne